NOVA DP księgowość i rachunkowość - profesjonalnie i rzetelnie

Jeżeli szukasz biura, które w sposób profesjonalny poprowadzi księgowość Twojej firmy, to bardzo dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w obsłudze zarówno małych i średnich podmiotów jak również dużych firm. Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa z Krakowa i okolic, które z powodzeniem działają na rynku już od kilkudziesięciu lat.


Oferujemy usługi księgowe i podatkowe dla różnych podmiotów polegające m.in. na:

  • prowadzeniu ksiąg podatkowych i rachunkowych,
  • świadczeniu pozostałych usług w ramach finansów i księgowości,
  • obsłudze kadrowo-płacowej, w tym także rozliczeniach z ZUS,
  • sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Załatwiamy wszelkie formalności w urzędach i instytucjach związane z zakładaniem, działalnością oraz rozwiązywaniem działalności gospodarczej. Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania rocznych deklaracji podatkowych oraz podpowiadamy najkorzystniejsze systemy rozliczeń. Nasze działania ustalane są indywidualnie dla każdego klienta w zależności od potrzeb i wygody.

My reprezentujemy Cię przy kontroli,
Ty zajmujesz się biznesem!


Załatwiamy wszelkie formalności w urzędach i instytucjach związane z zakładaniem, działalnością oraz rozwiązywaniem działalności gospodarczej. Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania rocznych deklaracji podatkowych oraz podpowiadamy najkorzystniejsze systemy rozliczeń.

Wykwalifikowana kadra gwarancją sukcesu!


Nasze biuro znajduje się w Balicach pod Krakowem, gdzie zatrudnia specjalistów o najwyższych kwalifikacjach i świetnych referencjach, posiadających długoletnie doświadczenie, potwierdzone certyfikatem uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydanym przez Ministra Finansów numer 40801/2010.

Możesz na nas liczyć w każdej chwili,
nie ma dla nas spraw zbyt trudnych!


Aby rachunkowość była realizowana na najwyższym poziomie, korzystamy z nowoczesnego oprogramowania komputerowego. Świadcząc usługi księgowe, nasi pracownicy dbają o wcześniejsze rzetelne przygotowanie.

Wciąż masz wątpliwości? Zadzwoń i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Kontakt